Prodejce - Havířov

Vloženo: 5. 4. 2023

Náplň práce:

  • prodej a přejímka zboží
  • míchání barev
  • komunikace se zákazníky
  • objednávání zboží u dodavatelů
  • komunikace s dodavateli a OZ

Požadujeme:

  • výuční list v oboru prodavač drogistického zboží příp. stavebního zaměření, SŠ vzdělání s maturitou
  • komunikativnost
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost ekonomického systému Pohoda výhodou
  • flexibilitu, zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup
  • trestní bezúhonnost
  • ŘP sk. B výhodou
  • bydliště v okolí Havířova výhodou

Nabízíme:

  • HPP - hlavní pracovní poměr, pracovní smlouva
  • zajímavou práci v zavedené firmě v oboru prodeje nátěrových hmot
  • možnost osobního rozvoje
  • platové ohodnocení závislé na obchodních výsledcích
  • firemní benefity - sleva na prodávané výrobky, vzdělávací kurzy a školení, stravenkový paušál
  • nástupní termín - ihned

Platové ohodnocení:

  • 23.000 - 30.000 Kč v závislosti na osobním přístupu, zkušenostech a obchodních výsledcích prodejny

Nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail biskup@kmb-barvy.cz. Vybraní kandidáti budou pozváni k osobnímu pohovoru.